MÖBLER / Bord / Nattygsbord 8597036
*
nr 859 7036
Nattygsbord
1 par, teak, 1950-tal, längd: 44 cm, djup: 35 cm, höjd: 55 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 20:06:04
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/11 22:39:02
1
1.000 kr
4/11 20:02:02
2
800 kr
4/11 20:02:38
2
1.000 kr
4/11 20:23:58
2
1.100 kr
9/11 14:40:28
3
2.000 kr
9/11 18:06:03
1
1.500 kr
11/11 19:50:22
4
2.400 kr
11/11 19:59:39
3
2.400 kr
11/11 20:01:04
3
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampbord nattduksbord nattygsbord småbord sängbord teak teakmöbler trä
-
4165 Nattygsbord
Ett par, Sven Engström & Gunnar Myrstrand, Bodafor..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:59
*
Nattygsbord
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7036
Nattygsbord
1 par, teak, 1950-tal, längd: 44 cm, djup: 35 cm, höjd: 55 cm
Utrop: | 1.500 kr |
---|---|
Såld: | 2.600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/11 22:39:02 | 1 | 1.000 kr |
4/11 20:02:02 | 2 | 800 kr |
4/11 20:02:38 | 2 | 1.000 kr |
4/11 20:23:58 | 2 | 1.100 kr |
9/11 14:40:28 | 3 | 2.000 kr |
9/11 18:06:03 | 1 | 1.500 kr |
11/11 19:50:22 | 4 | 2.400 kr |
11/11 19:59:39 | 3 | 2.400 kr |
11/11 20:01:04 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampbord nattduksbord nattygsbord småbord sängbord teak teakmöbler trä
-
4165 Nattygsbord
Ett par, Sven Engström & Gunnar Myrstrand, Bodafor..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:59